Donați cât vă lasă inima, ca să pot ajuta Copiii dintr-un Orfelinat

Oana Ruse Asociația MARINUȘ GĂLBENUȘ

Cam de când mă știu, îmi place să ajut. Cu orice pot. Dar nu mereu pot cât aș vrea.

Mi-ar plăcea să pot face ceea ce fac Simona și Mirel cu Asociația Marinuș Gălbenuș.

Și pentru că m-a impresionat mult povestea lor cu copiii dintr-un Orfelinat din Tg-Jiu aș vrea să-mi donez ziua de anul ăsta pentru această cauză. Aici este povestea: https://bit.ly/3hpXg06

Deci, dacă aveați intenția să mă cadorisiți de ziua mea, faceți-o așa: donați cât vă lasă inima, ca să pot ajuta.

E cadoul care mi-ar aduce mare bucurie!

Vă mulțumesc, mă înclin!

Oana

03 Dec 2022

Marinela Pascu

La mulți ani Oana!
30 Nov 2022

Ioana Micu

Din inima!

Felicitari, draga Oana! Sanatate multa, sa repeti cestul pentru cel putin urmatorii 50 de ani :)
Oana ajuta!
28 Nov 2022
Mă declar onorată să te cunosc! Felicitări pentru toată implicarea ta.
22 Nov 2022
La mulți ani frumoși și sănătoși, sa poți ajuta în continuare! Ești minunata! 🤩🤗🥳💐
08 Nov 2022
Oana Ruse : Asociația MARINUȘ GĂLBENUȘ