Cel mai frumos cadou de ziua mea

Loredana Ivan Asociația MARINUȘ GĂLBENUȘ

Uneori viata iti arata ca lucrurile pe care le credeai solide  se naruiesc ca simple castele de nisip. Cel mai mult am fost impresionata de oamenii  care pot sa o ia de la capat in astfel de momente. Povestea lui Marius Galbenus (o puteti gasi  pe www.marinusgalbenus.ro) este aceea a unui om care a luat-o de la capat intr-un moment in  care cei mai multi dintre noi nu ne-am mai fi putut ridica.

Daca va ganditi sa ma felicitati de ziua mea anul acesta,  va multumesc si va rog sa donati mai bine Asociatiei Marius Galbenus.

Veti simti putin din forta lui Marius Galbenus, care m-a  inspirat si  pe mine in ultimul an.

Toti banii stransi impreuna vor sustine proiectul #BineIntensiv - Unitati de terapie pentru acasa prin care asociatia merge acasa la copiii cu boli grave cu echipamente medicale (pat de terapie, monitor functii vitale, oxigen portabil, scaun rulant etc). Aici este descrierea proiectului: https://marinusgalbenus.ro/proiecte/.

Va multumesc,

Loredana

La multi ani!
18 Sep 2022

18 Sep 2022
La multi ani binecuvantati!
17 Sep 2022

Ioana Bird

17 Sep 2022
15 Sep 2022
La multi ani!
15 Sep 2022
12 Sep 2022
La mulți ani! Un cadou binemeritat pentru sufletele bune copiilor bolnavi !
12 Sep 2022
06 Sep 2022

DA

Felicitari pentru initiativa!
01 Sep 2022

O.

La multi ani si momente de bucurie!

Corina Buzoianu

Ani multi, frumoși și buni, Lori!
Loredana Ivan : Asociația MARINUȘ GĂLBENUȘ
Cel mai frumos cadou de ziua mea